Forumi Kuq E Zi
Rihanna: Jam e zjarrtë në krevat Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rihanna: Jam e zjarrtë në krevat Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rihanna: Jam e zjarrtë në krevat Empty Rihanna: Jam e zjarrtë në krevat prej Sun 29 Apr 2012, 16:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Rihanna: Jam e zjarrtë në krevat 531190_413151442043063_236304299727779_1416478_682201788_n
Këngëtarja Rihanna ka pranuar se nuk është e kënaqur me jetën e saj seksuale dhe për ta kompensuar këtë këndon për gjëra të ‘ndyra’.

“Albumi im i fundit ‘Talk That Talk’ është tregim i saktë i asaj që kam ndier atëherë”.

“Kokën e kisha plot me mendime të ‘ndyra’, sepse nuk kisha seks të mjaftueshëm. Kjo mund të kuptohet në muzikën time”, citon The Sun fjalët e 24-vjeçares.

Ajo është lëvduar se është e zjarrtë në krevat, ndërsa ka thënë se për të “seksi është fuqi”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Rihanna: Jam e zjarrtë në krevat Empty Re: Rihanna: Jam e zjarrtë në krevat prej Thu 24 Jan 2013, 02:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ket e kom si shpirt me ja henger zemren kom perrshtypje se sprish asnje punnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons