Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Fëmijët nuk është e drejtë të vdesin, ata janë engjëj.
Prindërit Mike dhe Laura Canahuati pasi morën lajmin më të keq në jetën e tyre që foshnja e tyre 5 muajshe nuk mund të rrojë më shumë se 18 muaj, zemra etyre u copëtua.
Vajza e tyre Avery u diagnostikua me një lloj atrofi muskulare spinale që është vdekjeprurëse dhe se ajo kishte jetë deri në 18 muaj.
Ata vendosën që deri atë ditë që ata nuk duan ta mendojnë kurrsesi, të bënin ç'është e mundur për vogëlushen duke i plotësuar të gjitha dëshirat që ajo mund të donte të bënte.
Në vend që ata të vajtonin për gjendjen e tyre, çifti vendosi që të krijonte një blog duke përdorur zërin e vajzës, me gjithçka që vajza do të dëshironte të bënte në jetën e saj.
Ajo dëshironte që historia e saj të ndahej në sa më shumë persona për të njohur këtë lloj sëmundje e cila është vrasësi numër 1 në Amerikë, dhe fondet e mbledhura pasi ishte dhe kutia postare ku mund të kontribojë ai që dëshiron, do të shkonin në ndihmë për departamentin e kërkimeve se çfarë e shkakton SMA( spinal muscular atrophy)
Në funf blogu mbyllet me:
Për më shumë informacion mbi SMA, ose për të dhuruar për shkakun, ju lutem vizitoni:
Fight SMA (www.fightsma.org)
Muscular Distrophy Association (www.mda.org)
Ose dërgoni donacione për:
Avery's Bucket List
PO BOX #2849
Bellaire, TX 77402


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa gjynah te tfali zoti e te tmarrr pa ber ende jetenn si tgjith moshataret e saja shum keq mvjenn shum keqqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons