Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shkencëtarët: Ja “Shenja e Perëndisë” prej Sat 28 Apr 2012, 18:10

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

“Shenja e Perëndisë” gjendet në kokën e njeriut, pretendojnë shkencëtarët e Universitetit të Misuri.

Studiuesit pohojnë se ata mundën të diktojnë një pjesë në trurin e njeriut, e cila është përgjegjëse për “Shpirtërimin”.

Aktiviteti në rajonin e përcaktuar, në të djathtë të hemisferës të trurit, tregon se personi është duke përjetuar në një moment të caktuar “Përvojë shpirtërore”.

Të tilla për shembull, janë ndjenjat që ndjejnë besimtarët, në momente të fuqishme të devotshmërisë fetare, pohojnë shkencëtarët./albobserver/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons