Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ministria e Shëndetësisë në Greqi është alarmuar pas zbulimit se një prostitutë 21-vjeçare ruse ishte e prekur nga AIDS,ndërsa theksohet se klientët e saj kanë qenë të shumtë për shkak të bukurisë së saj, mes të cilëve edhe shumë klientë shqiptarë.

Vajza 21-vjeçare ishte prostitutë në një shtëpi publike në qendër të Athinës.

Sipas policisë greke,vajza u ndalua në një kontroll dhe iu ushtrua analizave mjekësore,nga ku rezultoi se 21-vjeçarja ruse ishte e prekur nga sëmundja vdekjeprurëse e AIDS.

Menjëherë ra alarmi në Ministrinë e Shëndetësisë dhe tashmë policia ka shkuar për të mbyllur shtëpinë publike. Pronari i shtëpisë publike pritet të arrestohet, ndërsa policia ka filluar të kërkojë klientët e 21-vjeçares, të cilët ende nuk kanë mësuar rrezikun që i pret. / E.L.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kshu te ndodh kur jeton ngreqi tan bohen ***


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons