Forumi Kuq E Zi
Saranda Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Saranda Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Saranda Empty Saranda prej Fri 27 Apr 2012, 20:11

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 428994_309861242401351_292051550848987_783579_1702817168_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Saranda Empty Re: Saranda prej Fri 27 Apr 2012, 20:12

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:Saranda 428994_309861242401351_292051550848987_783579_1702817168_n
ky eshte plazhi poshte shtepise sime

3Saranda Empty Re: Saranda prej Fri 27 Apr 2012, 20:15

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Saranda 14.1241480700.1_saranda

4Saranda Empty Re: Saranda prej Fri 04 May 2012, 18:29

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 1233441802_c0f4f4cfa5Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:40, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5Saranda Empty Re: Saranda prej Thu 07 Jun 2012, 20:06

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Butrint Sarande
Saranda 7095900583_6cc0071081_z


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Saranda Empty Re: Saranda prej Thu 07 Jun 2012, 20:08

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:Saranda 535812_10150650292088344_101096768343_9014715_1467432963_n
ksamil sarande

7Saranda Empty Re: Saranda prej Fri 08 Jun 2012, 17:22

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ksamili dhe ktu
Saranda 533878_10150936404039454_928844295_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8Saranda Empty Re: Saranda prej Fri 08 Jun 2012, 19:11

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
@$EB@$TJ@N shkruajti:Ksamili dhe ktu
Saranda 533878_10150936404039454_928844295_n
plazhi tek tre guvat ne ksamil

9Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 17:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 1233441802_c0f4f4cfa5Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:40, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 18:14

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 1233441802_c0f4f4cfa5Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:40, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 18:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda Saranda4Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:40, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 18:17

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
(Ishujt e Ksamilit)
Saranda 181879_10150948911804454_848779959_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 18:18

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 12Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:42, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

14Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 18:20

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda Saranda3Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:42, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 19:45

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda September%7C7%7C12%7C10%7C49saranda-46Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:42, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

16Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 19:46

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ksamili
Saranda 206136_10150922204929454_501942058_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

17Saranda Empty Re: Saranda prej Tue 19 Jun 2012, 19:47

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 20091522857_saranda_portEdituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:42, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

18Saranda Empty Re: Saranda prej Sat 30 Jun 2012, 22:44

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda Saranda-strand-3Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:43, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

19Saranda Empty Re: Saranda prej Fri 17 Aug 2012, 14:17

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda SarandeEdituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:43, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

20Saranda Empty Re: Saranda prej Sat 25 Aug 2012, 15:36

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 82791526_895d7d3661Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 14:44, edituar 2 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

21Saranda Empty Re: Saranda prej Sat 25 Aug 2012, 16:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 295126_10150983265873344_238058979_n
Ksamili


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

22Saranda Empty Re: Saranda prej Sat 25 Aug 2012, 16:32

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 484104_10150983313048344_339666381_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

23Saranda Empty Re: Saranda prej Sat 25 Aug 2012, 16:50

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Saranda 82791441_11040b1301


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

24Saranda Empty Re: Saranda prej Fri 25 Jan 2013, 17:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Saranda Saranda


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons