Forumi Kuq E Zi
Tre filma të rinj në “Imperial” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tre filma të rinj në “Imperial” Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Tre filma të rinj në “Imperial” Empty Tre filma të rinj në “Imperial” prej Fri 27 Apr 2012, 15:14

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Për të apasionuarit e kinemasë, tre filma të rinj këtë fundjavë në rrjetin e kinemave “Imperial”. Njëri prej tyre premierë botërore: “The Lucky One”. Dramë e bazuar në romanin me të njëjtin titull të Nicholas Sparks. Një marins, interpretuar nga Zac Efron, pas tre vjetësh shërbimi në Irak niset për në Lousiana për të gjetur gruan e panjohur, roli i Taylor Schilling, që ai mendon se i solli fat. ‘The Grey’, i gjinisë aventurë, është filmi tjetër. Pas rrëzimit të avionit në Alaska, shtatë pasagjerëve u duhet të mbijetojnë. Rreziku më i madh janë ujqërit. Liam Neeson është protagonisti kryesor.

Angelina Jolie, kësaj radhe si regjisore, skenariste dhe producente sjell filmin “In The Land of Blood and Honey”. Me një realizim tërësisht ndryshe nga ata tipik hollivudianë, ajo sjell dramën e luftës në Bosnje-Hercegovinë në vitet ’90.

“Filmi i Angelina Jolie tregon historinë e grave të dhunuara në këtë luftë dhe aktorja nuk jep mesazhe politike, por njerëzore”, shprehet Altin Prifti, drejtor i përgjithshëm i kinemave “Imperial”.


TCH

2Tre filma të rinj në “Imperial” Empty Re: Tre filma të rinj në “Imperial” prej Wed 27 Mar 2013, 05:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sa bukur qe i luajn kta kta filma


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons