Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rita Ora, kosovarja që po rivalizon Rihanën prej Fri 27 Apr 2012, 15:01

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo po i ngjit me shpejtësi shkallët e suksesit. 21-vjeçarja Rita Ora është tashmë shqiptarja më e famshme në botën e muzikës.E adhuruar po aq sa Rihana, me një stil që është frymëzuar nga Gwen Stefani, kosovarja e rritur në Britaninë e Madhe është kthyer gjatë vitin e fundit në yllin më të ri të muzikës atje.Por suksesi nuk e ka shoqëruar që në hapat e parë. Pas përpjekjeve të para në muzikë, ajo nisi të këndonte në një nga baret e Londrës, ku ra në sy të një agjenti.

Vetëm disa ditë më vonë, ajo do të nisej për në Nju Jork, ku pas takimit me Jay-Z u shfaq në videot e tij “Young Forever” dhe “Over by Drake”.

Më pas do të vinte “Hot Right Now”, kënga e saj që ka mbi 19 876 600 klikime në Youtube. Hiti i saj më i ri është “R.I.P.”, një bashkëpunim me reperin britanik, Tinie Tempah. / G.N.

httpv://www.youtube.com/watch?v=L1l9WST5lXM&feature=player_embedded#!

httpv://www.youtube.com/watch?v=N7OPZOBJZyI

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pfffff tjesh si rihhanna o fat po9 ta kopjosh smund ti kesh shoncett


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons