Forumi Kuq E Zi
Jetëgjatësia e kafshëve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Jetëgjatësia e kafshëve Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Jetëgjatësia e kafshëve Empty Jetëgjatësia e kafshëve prej Thu 26 Apr 2012, 21:04

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
- Aligatori = 68 vjet
- Ariu = 29 vjet
- Ariu gri = 32 vjet
- Bizoni = 30 vjet
- Bleta mbretëreshë = 3 vjet
- Bleta punëtore = 1 vit
- Breshka gjigande = 152 vjet
- Bretkoca e pemeve = 14 vjet
- Demi = 28 vjet
- Derri i egër = 25 vjet
- Derri i Guineas = 8 vjet
- Deveja = 18 vjet
- Dhelpra = 14 vjet
- Dhia = 15 vjet
- Dreri = 26,8 vjet
- Elefanti = 70 vjet
- Fazani = 27 vjet
- Ferrëgjata = 20 vjet
- Gjarpri Boa = 23 vjet
- Gjarpri i mijëve = 23 vjet
- Gjarpri me zile = 22 vjet
- Gjinkalla = 17 vjet
- Gomari = 45 vjet
- Hardhuca = 4 vjet
- Hipopotami = 45 vjet
- Kaimani = 28 vjet
- Kali = 40 vjet
- Kanarina = 24 vjet
- Kanguri = 9 vjet
- Kastori = 20 vjet
- Kau = 20 vjet
- Ketri = 14 vjet
- Ketri gri = 20 vjet
- Koala = 8 vjet
- Kobra 28 vjet
- Krapi = 100 vjet
- Krokodili = 45 vjet
- Lakuriqi i natës = 24 vjet
- Lepuri = 10 vjet
- Lopa = 22 vjet
- Luani = 35 vjet
- Macja = 25 vjet
- Mëllenja = 15, 8 vjet
- Milingona mbretëreshë = 16 vjet
- Milingona punëtore = 1/2 vjet
- Miu = 4 vjet
- Mjellma = 33 vjet
- Ngjala Kongo = 27 vjet
- Papagalli agrikan gri = 73 vjet
- Papagalli i Amazons = 104 vjet
- Pata egjiptiane = 25 vjet
- Pata kanadeze = 24 vjet
- Pëllumbi shtepiak = 18 vjet
- Pula = 14 vjet
- Qelbësi = 12 vjet
- Qeni = 22 vjet
- Rinoceronti = 40 vjet
- Rosa e egër = 29 vjet
- Rosa e pyjeve = 22.5 vjet
- Salamandra gjigande = 55 vjet
- Shimpanzeja = 40 vjet
- Shqiponja = 55 vjet
- Thëllëza (blu) = 14 vjet
- Thithlopa amerikane = 15 vjet
- Tigri = 22 vjet
- Trishtili = 14 vjet
- Tritoni amerikan = 3 vjet
- Ujku = 18 vjet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Jetëgjatësia e kafshëve Empty Re: Jetëgjatësia e kafshëve prej Thu 28 Feb 2013, 14:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kobra 28 vjet interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Jetëgjatësia e kafshëve Empty Re: Jetëgjatësia e kafshëve prej Thu 28 Feb 2013, 18:47

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahahah tani nuk do themime u befsh 100 vjec po do themi u befsh sa nje Breshka gjigande Jetëgjatësia e kafshëve 1416650876 Jetëgjatësia e kafshëve 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Jetëgjatësia e kafshëve Empty Re: Jetëgjatësia e kafshëve prej Fri 01 Mar 2013, 13:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
@$EB@$TJ@N shkruajti:ahahahah tani nuk do themime u befsh 100 vjec po do themi u befsh sa nje Breshka gjigande Jetëgjatësia e kafshëve 1416650876 Jetëgjatësia e kafshëve 1416650876
aaahahhaah ke tdrejt prz


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons