Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një grua në Rio Preto, Brazil, pas një grindjeje me burrin e saj, vendos në një mënyrë të pazakontë për ta hequr qafe: I ka propozuar seks oral, duke vënë helm në vaginë.

Por, plani nuk ka pasur rezultatin e dëshiruar. Burri, 43 vjeçar, ka dyshuar për ndryshimin e papritur të disponibilitetit të gruas dhe ka vendosur të nuhasë organin seksual të saj, para aktit gojor.

Edhe pse nuk bëri seks oral por vetëm nuhati, menjëherë viktima ka filluar të ndihet keq dhe ka shkuar në spital për të kuptuar se çfarë kishte ndodhur me të vërtetë. Testet e gjakut zbuluan sasi të konsiderueshme të një substance helmuese.

Shefi i policisë lokale Walter Colacino sic raporton noa.al, tha se një grup hetimor ka kryer hetimet përkatëse duke shkuar te banesa e ciftit, në Distriktin 4, West River – Rio Preto duke sekuestruar shishen me helmin tip poison që gruaja kishte zbrazur në vaginë. Tani akuzohet për vrasje me paramendim të mbetur në tentativë. k.a./noa/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons