Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Aniston planifikon të martohet në Greqi prej Tue 24 Apr 2012, 11:24

Vizitor

avatar
Vizitor
Jennifer Aniston planifikon të martohet me të dashurin e saj, Justin Theroux, në ishujt grekë, më vonë gjatë vitit. Kështu pretendon revista “TMZ”, e cila ka arritur të zbulojë se midis destinacioneve që Aniston ka vizituar gjatë një vizite të realizuar së fundmi në Greqi, është edhe një hotel i njohur në Kretë, i cili ofron paketa të ndryshme martesash.43-vjeçarja Aniston ka lidhje të forta me Greqinë, pasi atje është vendi ku babai i saj, John Aniston (emri i vërtetë i të cilit është Yannis ANastasakis), u lind. Vetë Jennifer ka jetuar një vit në vendin helen gjatë fëmijërisë.

Raporti midis Aniston dhe Theroux, 40-vjeçar, lindi gjatë xhirimeve të filmit “Wanderlust”, në shtetin e Xhorxhias, në vitin 2010.

Në deklarata të mëparshme, aktorja nuk e ka përjashtuar mundësinë e një martese me Theroux, por ka theksuar se nuk ka asnjë plan konkret as për martesë dhe as për fëmijë.

tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
epo tna trashigohett


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons