Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Eshtë shumë e vështirë që familja Jolie-Pitt të duket si normale në sytë e të gjithëve. Kjo për shkak se ata janë të shumtë në numër, sepse janë shumë të famshëm, sepse e kalojnë jetën duke përshkuar kontinente dhe duke lëvizur në formë turme.Megjithatë në fundjavë, cifti i sapofejuar dhe fëmijët e tyre, shoqëruar nga truprojat kaluan një ditë në plazh. Pitt është fotografuar në plazh ndërsa kishte veshur një kostum banjoje dhe në duar mbante vajzën 7-vjecare Zahara. Pasi luajtën të dy në ujërat e kristalta, u afrua edhe djali 8-vjeçar Pax që kërkoi edhe ai vëmendjen e Brad. Viviennë dhe Knox, 3-vjec qëndruan pranë nënës së tyre, e cila ishte e veshur në të zeza dhe mbante një kapele të madhe të zezë. Jolie ishte veshur shumë elegante dhe shumë cuditshëm, po të mendojmë se bëhet fjalë thjesht për një ditë pushimi në plazh.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
thash se cna ka ndodh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons