Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një makinë me vlerë 1.2 milion euro do të nxirret në ankand dhe mendohet se është makina më e shtrenjtë që ka shitur ndonjëherë policia. Ferrari Enzo, model që është prodhuar vetëm 399 gjithsej, u konfiskua nga policia pasi u gjet i braktisur në një park në Dubai, mbuluar nga rëra.

Makina e kuqe, pronar i së cilës është një britanik, është një nga 10 makinat më të shpejta që është prodhuar ndonjëherë. Mendohet se pronari e ka braktisur makinë pasi ndaj tij është hapur një çështje për mospagim të gjobës. Shumë prej të gjobiturve braktisin makinat e tyre të shtrenjta sepse në Dubai të jesh në borxh konsiderohet krim dhe ata në këtë mënyrë evitojnë burgun dhe shpesh emrat e tyre futen automatikisht në listën e të kërkuarve të Interpolit.

Autoritetet e Emirateve të Bashkuara Arabe thonë se pronari britanik, emri i të cilit nuk bëhet publik, e ka lanë makinën të përkuar për 20 muaj pas gjobitjes.

Policia e Dubait mblodhi mbi 2 milion euro gjatë pesë ankandeve të fundit ku u shitën makinat dhe motorët e konfiskuar. /F.S/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh cme boooo ose ta kesh e ta mbash mir ose ma mir pa te hiqqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons