Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
20 mënyra se si të ruani adrenalinën dhe buzëqeshjen në kushte të shëndetshme

1. Gjatë momentit kur të hani drekë, uluni mbi një makinë të ndaluar, ndërkohë mbani syze dielli dhe vendosni në shënjestrën e një tharëseje floku, makinat kalimtare.
Vëreni me kujdes nëse ato e ulën shpejtësinë.

2. Kërkoni veten tuaj brenda në sistemin e telekomunikacionit…
Mos e ndryshoni zërin.

3. Çdo herë që dikush ju kërkon diçka, pyeteni atë: Mos dëshiron dhe papate të skuqura bashkë më kërkesën e tij?…

4. Vendoseni koshin e mbeturinave sipër zyrës suaj dhe ngjitini asaj një etikete e cila të thotë: Hyrje!

5. Hidhini në filxhanin e kafes, një sasi kafeje pa kafeinë për tre javë.
Kur të gjithë të kapërcejnë vartësin e tyre nga kafeina, atëherë shkëmbejeni atë me espresso.

6. Mbi të gjithë çeqet tuaja, në memo fjeld, shkruani: “Për nder/favor të seksologjisë”.

7. Mbaroni të gjitha propozimet tuaja me shprehjen:“…Sipas profecisë”.

8. Mos përdorni shenjat e pikësimit.

9. Në vend të, të ecurit, preferoni që të hidheni, kërceni sa më shumë të jetë e mundur.

10. Pyesni gjithkënd se çfarë gjinie kanë!
Nëse ju përgjigjen, qeshni pasivisht.

11. Atyre të “drive through” thuajuni se porosia është “to go”.

12. Këndoni pa hezituar sëbashku me artisët, sopranot në opera.

13. shkoni në një recital poezie dhe pyesni pse poezitë nuk përfundojnë në rimë.

14. Vendosni një grackë mushkonje në zyrën tuaj dhe luani gjithë ditën tinguj tropikal.

15. Pesë ditë më parë, njoftoni shoqërinë se nuk mund të shkoni në partin/mbrëmjen që ata organizojnë, thjesht se nuk keni qejf.

16. Njoftoni kolegëve tuaj t’ju thërrasin me emrin që ju thërrasin në mundje “Shkëmb graniti”.

17. Kur ATM-ja e bankës nxjerr lekët, bërtisni fortë: Fitova! Fitova!

18. Kur të largoheni nga kopshti zoologjik, filloni të vraponi dhe të bërtisni në mënyrë histerike “Vraponi të shpëtoni jetën!”
Çdo gjë është e lirë!

19. Gjatë momentit që po darkoni, njoftoni fëmijëve tuaj se meqenëse ekonomia ndodhet në fazën më të keqe të saj, duhet të dhuroni një nga fëmijët tuaj.

20. Dërgojani këtë mesazh një miku tuaj, që dhe ai të fillojë të buzëqesh!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons