Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dashi
Te sunduar nga Marsi, te lindurit e kesaj shenje jane te vrusllshem dhe plot pasion. Gjithashtu ne erotike, jane te bollshem, te guximshem, por nganjehere edhe te pamatur. Meshkujt jane shpesh shume burrerore, por kane pake sukses me seksin e kundert. Ndersa femrat jane mjaft te pavarur dhe disi "mashkullore". Ne pergjithesi jane nje shenje qe i perket aventurave te reja dhe pervojave me bollek.

Demi
Shume konservatore dhe mjaft besnike, ata qe i perkasin kesaj shenje jane shume estetike dhe kane deshira te forta qe tentojne per t'i kontrolluar ne saje te aftesise se madhe te tyre te vete-kontrollit dhe kujdesit. Duken te ngadalshem dhe te durueshem, madje edhe "dembele" ne shtrat e jo shume te guximshem. Grate zakonisht duken mjaft femerore per forcen dhe stabilitetin ne marredheniet qe krijojne.

Binjaket
Ata qe i perkasin kesaj shenje kane mendje dhe fantazi per te dashur nje person tjeter. Shume te frymezuar nga pasioni, jane shpesh edhe shume te paqendrueshem dhe disi te rreshqitshem dhe te pasigurt. Kjo shenje shpesh e shqetesuar, bie ne dashuri platonike. Pasi ka vendosur, megjithate, se ke do te kete te dashur, behet me e gjalle dhe e shkelqyer, misterioze dhe sensuale.

Gaforrja
Te lindurit ne kete shenje eshte e thene te jene shume te embel, te ndjeshem dhe romantike, e kjo eshte e vertete. Ata pas pamjes misterioze dhe elegante qe kane shpesh, ne realitet jane shume sensuale dhe pasionante. Kane nje instikt te forte seksual dhe shume te rafinuar. E zgjedhin me shume kujdes te dashuren.

Luani
Shume i forte dhe i guximshem, mbreti i kafsheve ka nje shije te mire dhe eshte shume i kerkuar ne shtrat. I guximshem e ne te njejten kohe edhe kurajoz. Jashtezakonisht i pasionuar dhe konservator, i lidhur me familjen ne nje moshe te re, ai behet jo vetem besnik, por edhe shume xheloz dhe egoist. Seksualisht gjithmone ne kerkim te stimujve te rinj dhe pervojave te zjarrta, si natyra e tij.

Virgjeresha
Kjo eshte nje nga shenjat edhe me problematike ne nivel erotic, pasi frenohet shume nga natyra selektive qe ka. Shume kritike dhe sensuale, virgjeresha do shume kohe para se te mendoje te beje seks me dike. Do qe atmosfera te jete e bukur, dialogu gjithashtu dhe kerkon stimulim intelektual ne shtrat.

Peshorja
Te lindurit ne kete shenje jane te sofistikuar dhe sensuale ne shtrat. Te bute dhe diplomatike, ata vleresojne bukurine dhe klasin, madje edhe ne nivel erotik. Nje perzierje e krijimtarise dhe intelektualitetit, e cila eshte tipike te shenjat e ajrit, e shfaq kete shenje te ndjeshme dhe te dashur, kerkon shume persosmeri edhe ne erotike.

Akrepi
Shume i pasionuar, shenje e famshme per kete, eshte krejtesisht e paparashikueshme, emocionale, posesive dhe me nje erotike misterioze. Per Akrepin, kjo e fundit eshte thelbesore. Shume e ndjeshme, shume drastike dhe autoritare, e dominuar nga Marsi dhe Plutoni, nje perzierje e kureshtjes dhe besimit, guxim dhe druatjes. Ushtron nje magjepsje te madhe ne lidhje me seksin e kundert.

Shigjetari
Te lindurit ne kete shenje pelqejne te eksperimentojne seksualisht, dhe ne qofte se jane merzitur, befas ikin sa me shpejt te jete e mundur. Sunduar nga Jupiteri, eshte nje shenje bujare dhe me iniciative, por vetem nese eshte i interesuar dhe i motivuar nga nje kuriozitet i forte intelektual, shpirteror, por shpesh jo tolerante.

Bricjapi
Me pasion rigoroz dhe ne dukje te vecuar. E fshehin Erosin, por jane gati te bejne gjithcka per te. Bricjapi ne pergjithesi dominohet nga te kundertat. Ai eshte i ngadalshem dhe perfshihet me veshtiresi ne lidhje erotike. Por kur kjo ndodh, atehre kjo shenje eshte e afte per shperthime te medha dhe te papritura pasionante.

Ujori
Shume origjinale dhe definitivisht te paparashikuar. Te tilla jane shenjat e ajrit zakonisht. Ujori ka nevoje per nxitje intelektuale, situata te paparashikueshme dhe te ndryshme nga e zakonshmja per ta lene veten ne krahet e Erosit. Rebele dhe anti-konformiste, ne qofte se ata ndjehen te shtypur nga partneri, priren t'i ikin. Jane me fantazi moment cdo moment te jetes dhe gjithashtu ne fushen e shijeve erotike.

Peshqit
Shume i ndjeshem, romantik dhe sensual, si te gjitha shenjat e ujit. Te lindurit e kesaj shenje, jane intuitive dhe shume te pasionuar e te dashur. Sentimentale dhe me shume humor, por te rezervuar kane nje kuriozitet te forte seksuale. Pak flegmatike dhe te hutuar, shpesh jane shume te fshehte dhe te veshtire per tu kuptuar. Ciftet me ta jane shume magnetike dhe elegante ne erotike. Nuk ka gjasa qe te jene vulgare.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Gaforrja
Te lindurit ne kete shenje eshte e thene te jene shume te
embel, te ndjeshem dhe romantike, e kjo eshte e vertete. Ata pas pamjes
misterioze dhe elegante qe kane shpesh, ne realitet jane shume sensuale
dhe pasionante. Kane nje instikt te forte seksual dhe shume te rafinuar.
E zgjedhin me shume kujdes te dashuren.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons