Forumi Kuq E Zi
10 gjërat që qeni juaj deshiron tju thotë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
10 gjërat që qeni juaj deshiron tju thotë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

110 gjërat që qeni juaj deshiron tju thotë Empty 10 gjërat që qeni juaj deshiron tju thotë prej Mon 23 Apr 2012, 21:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
10 gjërat që qeni juaj deshiron tju thotë Syte-e-trishta-te-qenushit
Per te gjite ata te cilet i dashurojne qente dhe mbajne qen, ja cilat jane 10 gjerat qe qeni juaj do tju thoshte nese do te kishte mundesi te fliste.

Jeta ime ka te ngjare te zgjase 10 deri ne 15 vjet. Cdo ndarje prej jush do te ishte e dhimbshme. Mbajeni mend kete para se te me merrni.
Me jepni kohe per te kuptuar se cfare doni nga une.
Kini besim te plote te une – kjo eshte vendimtare per mireqenien time.
Mos qendroni te zemeruar me mua per nje kohe te gjate dhe mos me mbyllni si ndeshkim.
Ju keni punen tuaj, miqte tuaj dhe argetimin tuaj. Une ju kam vetem ju.
Bisedoni me mua ndonjehere. Edhe pse nuk i kuptoj fjalet tuaja, une kuptoj zerin tuaj kur eshte duke folur me mua.
Te jeni te vetedijshem se si me trajtoni mua. Une nuk harroj kurre.
Para se te me godisni, mos harroni se edhe une kam dhembe te mprehte qe mund tju lendojne, por une nuk zgjedh tju kafshoj sepse ju dua.
Para se te me qortoni mua se mund te jem dembel, kokeforte dhe jo bashkepunues, pyesni veten nese ka dicka qe mua me bezdis. Ndoshta une mund te mos marre ushqimin e duhur, kam qene jashte per nje kohe te gjate ose zemra ime po plaket dhe dobesohet.
Kujdesu per mua kur une te plakem, edhe ju do te rriteni. Shko me mua ne udhetime te veshtira. Kurre mos thoni “Nuk guxoj ta shikoj” dhe “Le te ndodhe ne mungesen time.” Cdo gje eshte me e lehte per mua nese ju jeni atje, madje edhe vdekja ime.
Mos harroni se une ju dua.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

Anonymous
Vizitor
S kam qen fare 10 gjërat që qeni juaj deshiron tju thotë 1416650876

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
bravo, shpetove


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
me mir ne qe skemi skena qa me e dasht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons