Forumi Kuq E Zi
Ka vetëm 10 ditë në jetë. Delfini vogëlush në foto magjepse Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ka vetëm 10 ditë në jetë. Delfini vogëlush në foto magjepse Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ka vetëm 10 ditë në jetë. Delfini vogëlush në foto magjepse 558564_426286720716088_141388129205950_1771642_1851697177_n
Delfini adhurohet nga i madh e i vogël. Aq më tepër kur bëhet fjalë për një delfin bebe.

Fotografitë e mëposhtme janë të një delfini foshnje që ka vetëm 10 ditë që ka ardhur në jetë. Ai u gjet i braktisur në një plazh të Uruguai.

Për fat të mirë, vogëlushi përfundoi në duart e ekspertëve, të cilët u kujdesën për të. Siç do ta shihni edhe në foto, ata e ushqejnë edhe me biberon. Kështu, ky delfin i vogël i rrethuar me dashuri, do ta ndjejë gjithnjë e më pak mungesën e nënës së tij. /albobserver./

Ka vetëm 10 ditë në jetë. Delfini vogëlush në foto magjepse 02
Ka vetëm 10 ditë në jetë. Delfini vogëlush në foto magjepse 525
Ka vetëm 10 ditë në jetë. Delfini vogëlush në foto magjepse 425
Ka vetëm 10 ditë në jetë. Delfini vogëlush në foto magjepse 240


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sa i bukri qe qenkaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons