Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Vajza ruse, identike me kukullën Barbie prej Mon 23 Apr 2012, 18:30

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shumë vajza të vogla rriten duke luajtur me kukullat Barbie dhe disa prej tyre mundohen t’i ngjajnë sa më shumë atyre.

Por Valeria Lukyanova ia ka arritur plotësisht qëllimit. Ajo është bërë e famshme mes përdoruesve rusë të internetit me blog-un e saj. 21-vjeçarja ngjan tmerrësisht shumë me një kukull duke parë fotot e postuara në profil.

Flokët e gjata bjonde, beli i hollë dhe gjoksi i madh kanë bërë që shumë përdorues të internetit të vënë në dyshim ekzistencën e saj.

Por disa foto në Facebook ku ka përdorur shumë më pak tualet e hedhin poshtë këtë hipotezë.

“Jo vetëm që duket e shëmtuar, por edhe qesharake”, shkruan një vizitor i blog-ut, ndërsa një tjetër shton: “Një femër me tipare perfekte dhe trup perfekt është e mërzitshme.”


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons