Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lamtumirë orarit të kafesë prej Mon 23 Apr 2012, 15:11

Vizitor

avatar
Vizitor
Lamtumirë orarit të kafesë. Për të mos humbur asnjë sekondë nga orari i punës, zviceranët hodhën në treg makinerinë e kafesë që merr porosinë nga kompjuteri. Makineria u prezantua nga DBS AG në Kantonin e Zyrihut. Gjithçka është automatike. Porosia dërgohet nëpërmjet kompjuterit me anë të një aplikacioni të posaçëm. Pas dhënies së porosisë mund të rifillosh të punosh e të ngrihesh vetëm për të marrë kafen.Krijuesi i makinerisë, Urs Weber thotë se në kohën kur makineria ishte ende në projekt, njerëzit qeshnin dhe nuk besonin në suksesin e saj, por tashmë gjërat janë krejt ndryshe dhe shumë kompani me qindra punonjës, pritet të paraqesin kërkesën e tyre për makinerinë e kafesë që nuk do të shkëpusë nga puna punonjësit e saj.

Çmimi i makinerisë pritet të bëhet publik brenda një kohe të shkurtër.
tch

2 Re: Lamtumirë orarit të kafesë prej Sun 24 Mar 2013, 03:31

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante se lan nam nkafe 3-4 or si me qonn bossat e dynjos


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons