Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një babai në Arabinë Saudite i kushtoi jetën vendimi për të mos i blerë një “Play-Station” djalit të tij 4-vjeçar. Fëmija, i përlotur dhe i mërzitur nga refuzimi i prindit, mori pistoletën e babait dhe e qëlloi disa herë, duke e lënë të vdekur në vend.Sipas mediave arabosaudite, 4-vjeçarit të llastuar i ishte premtuar më pare blerja e kompiuterit dhe vrasja ndodhi pasi babai u rikthye në shtëpi pas pune pa “Play-Station”.Dinamika e ngjarjes ka bërë policinë të besojë se bëhet fjalë për një vrasje të paramenduar, diçka e pabesueshme, duke llogaritur moshën e vrasësit.Sipas të përditshmes arabe “Arshad”, fëmija kishte luajtur më parë tek disa miq të tij disa lojtra që përfshinin veprime të dhunshme dhe vrasje, duke zhvilluar kështu një karakter agresiv.Prej kohësh, efektet negative të lojrave të dhunshme tek të rinjtë janë shndërruar në objekt debatesh, por kurrë nuk ishte dëgjuar për një fëmijë, që të kalojë deri në vrasje, i ndikuar nga lojrat kompiuterike.
tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ah kta fmijet e sotshem ehhh se ku do shkojm me fmijet e sotshem veq na rujt zoti nga mendt e kokes


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons