Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gomez sikletoset nga puthja me Bieber prej Sun 22 Apr 2012, 16:02

Vizitor

avatar
Vizitor
Për shumicën e njerëzve, një puthje në publik me të dashurin është diçka krejt e zakonshme. Por, në mënyrë të çuditshme, Selena Gomez e konsideroi diçka të tillë si gjënë më të turpshme që i ka ndodhur ndonjëherë.19-vjeçarja dhe i dashuri i saj, Justin Bieber, u fotografuan gjatë një ndeshje të Los Angelos Lakers në ekranin e madh, ku shfaqen çiftet që më pas duhet të puthen mes tyre.Duke respektuar traditën, edhe Bieber me Gomez u puthën, por në një intervistë disa orë më vonë, 19-vjeçarja pranoi se ishte sikletosur si kurrë ndonjëherë nga gjesti.

“Kjo është gjëja më turpëruese që më ka ndodhur ndonjëherë. Kamera ishte duke iu drejtuar çifteve të vjetër, që ngjanin shumë bukur, kur papritur u drejtua drejt nesh. Ishte shumë e papërshtatshme”, deklaroi Gomez.
tch

2 Re: Gomez sikletoset nga puthja me Bieber prej Sun 24 Mar 2013, 03:25

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahahahaahah kur jan msu bebat meputhhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons