Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ja pse femrat janë “eksperte” si shofere prej Sat 21 Apr 2012, 23:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në shumë sondazhe është arritur në përfundimin se femrat janë të paragjykuara në lidhje me drejtimin e mjetit. Por, ky rast flagrant tregon se jo më kot ekzistojnë paragjykimet për shoferet femra.

Një femër, e cila ka qenë duke udhëtuar në Rio Rancho të New Mexico me automjetin e vet, është përplasur me një shtyllë, edhe pse ka qenë në mes të shkretëtirës.

Policët janë habitur me faktin se, në gjithë atë shkretëtirë të gjerë, ajo ka shkuar dhe është përplasur me një shtyllë elektrike, duke e dëmtuar atë, makinën e vet dhe duke mbetur e plagosur gjithashtu.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Kristi


Antar Special
Antar Special
femrat femrat smund te rrin pa zbuluar qdo gje ose prekur

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah dhe asaj me siper nuk i rrihej pa i ren asaj shtylles ahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahaaahaaha x shum gjera mund tbejm por shoferen kurren e kurres


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons