Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tmerr ne Bollywood, i presin koken nje aktoreje te re

Aktorja e re e kinematografise Bollywood, 26-vjeçarje Meenakshi Thapar u rrembye dhe ne vazhdim, u vra ne menyre barbare nga dy kolege te saj, te cilet i kerkonin familjes se saj 22.000 euro.
Trapar luajti ne filmin indian thriller “404# dhe aty u njoh me dy aktoret e tjere, te cilet e vrane.
36-vjeçari Amit Jaiswal dhe e dashura e tij Preeti Surin vendosen qe ta rrembenin kolegen e tyre, pasi kishin marre informacionin e duhur per pasurine e saj, por edhe per pozicionin e familjes se saj ne krahinen Dehra Dun.
Sipas gazetes “Telegraph”, vrasesit e kishin ftuar aktoren e re ne nje ekskursion ne Gorakhpur, nje qytet i vogel ne kufi te Indise me Nepal, i njohur per tempujt budiste. Aty e mbajten peng, derisa te afermit e saj te paguanin parate qe kerkonin.
Edhe pse nena e Thapar pagoi nje pjese te shume se kerkuar,por ata moren parate dhe aktoren fatkeqe e vrane pak me vone.
Trupi i saj pa koke u gjend i hedhur prane nje rezervuari uje. Ndersa çifti makaber koken e aktores e vendosi ne nje çante, te cilen e hodhen me vone nga dritarja e autobusit qe i transportonte per ne Bombay.
Dy aktoret mizore u arrestuan dhe iu gjet karta SIM e celularit te 26-vjeçares se vrare. Pak me vone ata e pranuan krimin e tmerrshem.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons