Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Egjiptiani hyn ne internet per te pare porno, sheh gruan ne 11 video..

Ramadani kishte hyrë në një internet kafe dhe për të parën herë siç tregon vetë ai, kishte vizituar një adresë web-i me përmbajtje porno.

Gati sa nuk i ra të fikët, pasi teksa lundronte në faqe interneti porno, gjeti disa video ku protagoniste ishte as më pak dhe as më shumë por vetë gruaja e tij me të cilën kanë katër fëmijë. Eegjiptiani vrapo në shtëpi për ti kërkuar shpjegime së shoqes e cila fillimisht i mohoi akuzat duke e quajtur të çmendur.

Pas kësaj gruaja e zënë mat pranoi pasi i shoqi Ramadan, i tregoi një nga 11 filmat ku ajo bënte seks me një tjetër.

Gruaja pranoi se kishte pasur marrëdhënie seksuale me një ish të dashurin e saj gjatë martesës pasi nuk e donte më të shoqin edhe pse kishin katër fëmijë bashkë.

“Pranoi se ishte ende e dashuruar me ish të dashurin dhe më tha se ai është i ri si ajo ndërsa unë jam i moshuar”, u shpreh Ramada.

Burri nga provinca e Dakahlia (veriu i Kajros, Egjipt), u tregoi mediave lokale se kishte qenë “lumturisht i martuar” për 16 vjet para se të lundronte në sajtin e mallkuar të internetit sic dhe e quajti ai zbulimin e hidhur.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons