Forumi Kuq E Zi
Manchester United, klubi më i pasur ne botë, lë pas Realin e Barcelonën.. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Manchester United, klubi më i pasur ne botë, lë pas Realin e Barcelonën.. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Manchester United, klubi më i pasur ne botë, lë pas Realin e Barcelonën.. 578439_404904592867748_236304299727779_1396256_1446482827_n
Manchester United, klubi më i pasur ne botë, lë pas Realin e Barcelonën..

Revista Forbes ka renditur Manchester United si klubin më të vlefshëm në botë për të tetën herë me radhë.

Vlera e klubit anglez është rritur me 20 për qind dhe vlen 2.24 miliardë dollarë.

Bazuar në të ardhurat, përfitimin dhe nivelin e borxheve, klubi lë prapa rivalët spanjollë, Real Madridin dhe Barcelonën, pavarësisht daljes së hershme nga Liga e Kampionëve në këtë sezonë, raporton REL.

Real Madridi mbetet i dyti në renditje, pas vlerës që i është rritur me 29 për qind, dhe vlen 1.88 miliardë dollarë, ndërsa Barcelona u ngjit në vendin e tretë, pasi vlera e saj u rrit me 34 për qind, dhe vlen përkatësisht 1.3 miliardë dollarë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons