Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ky është terroristi më budalla i historisë..

Mund të duket si skenar i një filmi komedi, por kjo histori është e vërtetë. Mohammad Ashan, një komandant taliban në Afganistan, është paraqitur në një stacion policie me një urdhër arresti në duar, në të cilin gjendej fytyra e tij. Ai ka kërkuar një shpërbilm prej 100 dollarësh, ashtu siç premtohej në fotografi, për personat që do të jepnin informacione për kapjen e tij.

Ashan është arrestuar menjëherë nga policia afgane, duke qenë se është i dyshuar për organizmin e së paku dy sulmeve mbi forcat afgane të sigurisë.

Forcat amerikane, kur shkuan për të konfirmuar nëse ishte vërtet Ashani, nuk mund ta besonin që kjo ngjarje të kishte ndodhur vërtet.

“E pyetëm: ‘A je ti ky?’. Mohammad Ashan u përgjigj me një entuziazëm të jashtëzakonshëm: ‘Po, po, unë jam! A mund ta marr shpërblimin tim tani?”, ka treguar për The Washington Post një përfaqësues i forcave amerikane, Matthew Baker.

Pas skanimeve biometrike dhe analizave të tjera, është arritur në përfundimin se ai është pikërisht Mohammad Ashan. Pas kësaj, zyrtarisht Ashan meriton titullin e terroristit më budalla në botë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Aman e vure edhe ne forum perpara hiqe se na e shpife

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah epo me budala se kaq ska ku te vej ahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahhahahaahh eh e sheh si duhet shkolla e me u bo terrorist pa shkoll ske ku tshkosh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons