Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ministria e Brendshme e Arabisë Saudite njoftoi se një shtetas nga Sudani, i cili u gjykua dhe u gjet fajtor për vrasje dhe përdhunim të një gruaje, iu pre koka dhe u kryqëzua dje e premte në kryeqytetin Riad.

Ambdel Rahman Zin El Ambidin, ishte proceduar penalisht me akuzën se ai kishte hyrë në shtëpinë e një gruaje dhe e përdhunoi dhe mbyti atë duke i marrë jetën.

Më tej autori vodhi paratë dhe sendet e çmuara që viktima kishte në shtëpi. Pastaj i vuri zjarrin shtëpisë për të zhdukur çdo gjurmë.

Që nga fillimi i këtij viti, 20 persona janë ekzekutuar në Arabinë Saudite kurse 76 vitin e kaluar. Përdhunimi, vrasja, grabitja me armë dhe trafiku i drogës janë krime që dënohen me vdekje në këtë shtet.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons