Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ervini, banor i Big Brother Albania 4, ne nje gazete ka deklaruar se njeh Gerten, banoren aktuale ne Big Brother Albania 5. Faktikisht kjo histori eshte shume me shume e ngaterruar se sa duketKur vitin qe shkoi, doli ne gazete artikulli se Ervini eshte pare i shoqeruar me nje bjonde, edhe pse Ermela ishte ende ne shtepine e Big Brother, ka qene nje njohje e rastesishme qe mendjelehti Ervin Sinjari e mori si mundesi per te qene ne qender te vemendjes ne media.
Pas 5 ditesh, pasi eshte publikuar lajmi shoqeruar me fotot e bera ne nje club ne Tirane ku shfaqet Ervini me Gerten, ai eshte kercenuar se do ta vrisnin nese nuk mohonte se cfare ishin shkruar ne shtypin e asaj jave.
Dhe ishte pikerisht i dashuri i Gertes qe i kerkonte takim me patjeter Ervinit per shpifjet qe bente dhe i kerkonte sqarim.
Ka qene nje jave shume shume e keqe per Ervinin duke qene se ishte nen presion te perhershem per gabimin qe beri.
Ky debat i bujshem u mbyll me nderhyrjen e disa miqve te perbashket se perndyshe Ervini nuk do lihej i qete nga i dashuri i Gertes qe dukej se ishte nje super boss.
Gerta ka qene e dashura e nje biznesmeni, person i cili ishte me i madh ne moshe se ajo.
Strumbullari i te gjithe kesaj historie thone qe ka qene vete Ervini duke shpifur neper gazeta per te qene ne qender te vemendjes por mesa duket kjo gje e futi ne telashe duke e bere te kaloje nje periudhe te veshtire.
Ervini, menjehere pasi publikoi kele lajm ne gazetat e vitit qe shkoi, duke qene se ishte nen presion te vazhdueshem per bujen qe ai lajm beri, ai u largua drejt Italise per te shmangur telashet dhe debatet. LajmiDites.com

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons