Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Revista “Time” ka publikuar listën me 100 njerëzit me më shumë influencë në botë për vitin 2012. Lista ndahet në 5 kategori, manjatë, risi, ikona pionerë dhe liderë. Në grupin e fundit përfshihen figura të tilla si presidenti amerikan Barack Obama, Mitt Romney, Hillary Clinton, por edhe personazhe më pak të njohur si zv/presidenti kinez Xi Jinping.Mes 38 grave që përfshihen në listën e këtij viti janë themeluesja e “Spanx Sara Blakely”, që ka vënë pasuri të madhe duke riorganizuar të dhënat për gratë në të gjithë botën. Ajo përfshihet në kategorinë e manjatëve.Mes ikonave gjenden këngëtarja e muzikës pop Adele dhe Dukesha e Kembrixhit, Kate. Në liste gjendet një total prej 54 personalitetesh ndërkombëtarë nga 37 vende. dhe jo të gjithë janë pozitiv, të tillë si lideri koreano-verior Kim Jung Un dhe presidenti sirian Bashar al-Assad.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons