Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rihanna duke pirë kokainë prej Thu 19 Apr 2012, 17:08

Vizitor

avatar
Vizitor
Rihanna është mësuar të hapë polemikë pothuajse çdo herë që fotografohet në publik, sidomos kur është duke festuar. Në “episodin” e fundit, këngëtarja nga Barbados ka publikuar një foto të sajën në Instagram ku dallohet një pluhur i bardhë që shumë persona e kanë komentuar si kokainë.24-vjeçarja ka hipur në shpatullat e njërës prej truprojeve të saj dhe në kokën e tij ka vënë pluhurin e bardhë dhe ka pasur shumë komente kritike ndaj saj sepse përdoruesit kanë theksuar se një sjellje e tillë e saj është e pahijshme dhe jep një shembull të keq.Rihanna është në vendin e tetë mes 100 personave më me ndikim në botë sipas revistës ‘Time’, por ajo gjithmonë është shprehur se është vetëm një vajzë e re që shijon jetën dhe nuk është modeli i askujt.
Tch

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons