Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jahti që kontrollohet me iPad prej Thu 19 Apr 2012, 17:07

Vizitor

avatar
Vizitor
Të kontrollosh barkë me telekomandë, ajo që deri tani ishte një lojë për fëmijët mund të kthehet në një eksperiencë reale. Bëhet fjalë për një jaht ultra-teknologjik që mund të kontrollohet pa qenë në kabinën e pilotit, por me një iPad të thjeshtë, me kusht që largësia nga jahti të jetë jo më shumë se 50 metra.Adastra është dizenjuar nga John Shuttleworth i sponsorizuar nga miliarderi Anto Marden dhe për ta përfunduar janë dashur 5 vite punë.Jahti është i gjatë 42.5 metra dhe 16 metra i gjerë. Adastra peshon 52 tonelata dhe kushton 18 milionë euro. Miliarderi Marden e ka porositur për të lundruar në dy ishujt e tij private që zotëron në brigjet e Indonezisë. Jahti mund të mbajë në bord 9 pasagjerë.
Tch

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons