Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Me miliona përdorues të shërbimit të “Gmail” në internet nuk mund të përdornin llogaritë e tyre për një orë gjatë së mërkurës, për shkak të një problemi teknik. Sipas “Google”, probleme përjetuan më pak se 2% e adresave të saj, që përkthyer në shifra do të thotë rreth 5,25 milionë persona.Kompania nuk shpjegoi konkretisht se për çfarë problemi bëhej fjalë. Përduresit e prekur nga problem, pasi futeshin në llogarinë e tyre, u shfaqej një mesazh që lexonte “Temporary Error 500”.I menjëhershëm reagimi i kompanisë në faqen e saj në “Twitter”, ku lajmërohej se po punohej menjëherë për zgjidhjen e problemit.

”Gmail”, një shërbim i ofruar nga “Google” që prej vitit 2007, ka përjetuar shtatë ndërprerje të shkurtra në historinë e tij.
tch

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons