Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Humanistja Angeline Jolie prej Wed 18 Apr 2012, 15:40

Vizitor

avatar
Vizitor
Angelina Jolie prej vitesh i është përkushtuar misionit të saj humanitar dhe çdo herë që UNHCR ka nevojë për të, ajo udhëton për të përcjellë mesazhe paqeje dhe për t'i ardhur në ndihmë njerëzve në nevojë, kryesisht në vendet e botës së tretë. Por përkushtimi i saj nuk është i zakontë andaj edhe Angelina Jolie do të marrë një detyrë të re, si e Dërguara Speciale e Komisionerit të Lartë të Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres.Aktorja Jolie e ka shfaqur interesin dhe është angazhuar në misione humanitare që në vitin 2000, ndërkohë që ajo ishte duke realizuar filmin "Lara Croft: Tomb Raider" në Kamboxhia.Menjëherë pas përfundimit të filmit, ajo nisi të udhëtonte nëpër vendet e botës së tretë dhe nisi të bashkëpunojë me UNHCR e një vit më vonë u bë “Ambasadore e Vullnetit të Mirë” e Kombeve të Bashkuara. Prej atëhere ajo ka qenë pjesë e mëse 40 misioneve të rëndësishme humanitare dhe i është përkushtuar shumë çështjeve të emigracionit.
tch

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons