Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Është një gjetje tepër e diskutueshme ajo e kryer nga marka holandeze Stussy, që ka publikuar në rrjetin më popullor social të Facebook një fushatë të re publicitare.

Ideja e re konsiston në një modele e cila premton të zhvishet në rast se përdoruesit klikojnë “like” (më pëlqen).

“Like-u”, duhet thënë se tashmë është një klikim tepër i famshëm i cili shpreh pëlqimin ndaj asaj çka ofrohet.

Në 38 poza fotografike të “Strips for Likes” (striptizë për pëlqim) përshkruhen mjaft mirë veshjet të cilat hiqen nga vajza.

Megjithatë krahas pëlqimeve të shumta që ka marrë një fushatë e tillë në Facebook, në krahun tjetër ajo ka shkaktuar polemika të shumta në lidhje me llojin e fushatës të zgjedhur nga marka holandeze, ku sipas shumë personave diçka e tillë është një ulje për femrat, pasi tërheqja vjen vetëm falë joshjes fizike.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons