Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
10 arsyet pse burrat mund të heqin dorë nga seksi

A duan burrat gjithmonë seks? Jo gjithmonë! Ndonjëherë edhe më të dhënët ndaj seksit duan të bëjnë ca pushim dhe ca kohë pa të. Dhe ja cilat janë 10 arsyet pse ai do të hiqte dorë nga dëshirat e tij.


01.Champions League, Seria A, Premier Liga, futbolli në përgjithësi!

02. Konsumi i tepruar i alkoolit

03.Stresi nga puna dhe frika e vazhdueshme e dështimit.

04. Shokët e tij më të mirë ndodhen aty pranë.

05. Ai shfrytëzoi aventurën, tani nuk ka më adrenalinë për të konsumuar

06. Nuk ka më tërheqje ndaj partneres

07. E ftojnë të marrë pjesë në provat e Porsche 911

08. Impotenca

09.Tejngopja prej shikimit të faqeve porno në internet.

10. Apple ka nxjerrë në treg një lodër të re


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:10 arsyet pse burrat mund të heqin dorë nga seksi

A duan burrat gjithmonë seks? Jo gjithmonë! Ndonjëherë edhe më të dhënët ndaj seksit duan të bëjnë ca pushim dhe ca kohë pa të. Dhe ja cilat janë 10 arsyet pse ai do të hiqte dorë nga dëshirat e tij.


01.Champions League, Seria A, Premier Liga, futbolli në përgjithësi!

02. Konsumi i tepruar i alkoolit

03.Stresi nga puna dhe frika e vazhdueshme e dështimit.

04. Shokët e tij më të mirë ndodhen aty pranë.

05. Ai shfrytëzoi aventurën, tani nuk ka më adrenalinë për të konsumuar

06. Nuk ka më tërheqje ndaj partneres

07. E ftojnë të marrë pjesë në provat e Porsche 911

08. Impotenca

09.Tejngopja prej shikimit të faqeve porno në internet.

10. Apple ka nxjerrë në treg një lodër të re

Mortja mua per ju

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ka gjer ame me velr per te ber ahahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:ka gjer ame me velr per te ber ahahahahah
Prsh me thuaj nje ti

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ato me siper pra hahhahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Askush s'heq dore nga seksi mor,,as budallaji bile


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
Dua shkruajti:Askush s'heq dore nga seksi mor,,as budallaji bile
Budallai nuk e di ca eshte sexi moj

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
kush ehste ai mashkull qe heq dore nga seksi perkundrazi i shkon mendja cdo 5 sekonda

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahaha pse mi ndaj beni si te veshtira ju?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons