Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Britaniku Matt Wilks duhet të ndjehet me fat që vendosi të blejë një “kepele ombrellë”, e cila i kushtoi vetëm tre paund, pasi i ka shpëtuar jetën. 19-vjeçari është goditur nga rrufeja ndërsa doli tek porta e shtëpisë për t’i treguar nënës pikërisht kapelen, e cila mendohet se i ka shpëtuar jetën.

Matt, që është student, thotë se në një moment ndjeu dhimbje të forta në kokë, sikur e kishte goditur dikush. Pas kësaj, atij i merreshin mendtë, kishte dhimbje barku dhe rrahje të shpejta të zemrës. Për fati tani 19-vjeçari është mirë, ndërkohë që ai është goditur edhe një herë tjetër nga rrufeja, në shtëpinë e fqinjit, e cila u shkatërrua. Edhe atëherë, Matt mundi që të mbijetojë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Kesaj i thon..jeta e gjate s behet e shkurter

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons