Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Pothuajse të gjithë femrat sidomos ato që njihen nga të gjithë dhe që quhen nga VIP, bëjnë foto çdo moment dhe i postojnë në rrjetin Facebook.
Nuk është e para, por si duket të bësh një foto nga “Iphoni” dhe atë duke ia drejtuar vetes dhe ta vësh në murin e Facebook-ut, ka infektuar kjo sëmundje edhe këngëtaren Çiljeta Xhilaga.Kjo foto që po shihni sapo është hedhur dhe bërë nga vetë ajo për Facebook. Imagjinoni paksa se çfarë do të bënin Vipat nëse nuk do të zbulohej “Iphoni”?!.
Ndërsa femrat më të lakuara të muzikës që janë të dhënë pas fotove të tilla janë: Dafina Zeqiri, Linda Halimi, Adelina Tahiri, Afërdita Dreshaj, Adelina Berisha etj. /Maksim GJokaj/Kosova Sot/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons