Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Gjykata e Saitamas, në Japoni, ka dënuar me vdekje fundjavën e kaluar vrasësen seriale Kanae Kijima me akuzën e vrasjeve me paramendim. Gjykatësi Kazuyuki Okuma nuk ka marrë në konsideratë asnjë dënim tjetër përveç atij kapital për atë që njihet në mediat japoneze si “Vejusha e Zezë”.Kijima është përgjegjëse edhe e disa krimeve të tjera si vjedhje dhe mashtrime. Sipas tokyoreporter.com, gruaja japoneze gjente burra në faqet e takimeve në internet, krijonte shpejt marrëdhënie me ta e më pas i vriste dhe i vidhte.37-vjeçarja mendohet se ka vrarë tre burra të moshave 41, 53 dhe 80-vjeçare. Të tre burrat japonezë janë helmuar me monoksid karboni e i janë vjedhur shuma të konsiderueshme parash.
tch

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
mir dy te paret po i treti 80vjec

Vizitor

avatar
Vizitor
@maria1984 shkruajti:mir dy te paret po i treti 80vjec
po edhe ai ka shpirt Maria

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
mbase ka shpirt sthem jo , por... them per diferenc te madhe moshe

Vizitor

avatar
Vizitor
s ka ndonje gje ka qen i vetem i shkreti

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
ashtu po, po te ishte i vetem i falet . dhe aq i shkret nuk ishte perderisa perdorte e pc e donte dhe te reja

Vizitor

avatar
Vizitor
s na lejn as ne te mesmit radhe pleqt me

maria1984

avatar
Princeshe
Princeshe
hahaha ju i bini ta keni me adoleshentet

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons