Forumi Kuq E Zi
Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook? Empty Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook? prej Sun 15 Apr 2012, 22:32

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie miq, kte radh do tju tregoj se si te fshini nej add fcb pergjithmon...
Ateher si fillim hym ne fcb dhe klikojm te ky linku qe kam ven me posht:
Kodi:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
dhe sapo te klikojm aty do te na dali si fotoja me posht, ku fcb na thot qe kjo gje eshte e pakthyeshme...
Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook? Mf6z

Pasi klikuam FSHIJE LLOGARIN TIME do te na dali nej tabel tjeter si figura me posht, ku na kerkon qe te vendosim dhe njer passwordin, te shkruajm ate kodin qe del aty te kutia me posht, sic e kam treguar dhe me shgjet pastaj klikojm OK..
Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook? Mf7b
dhe sapo klikuam OK do te na dali nje tabel tjeter si figura me posht qe na thot se llogaria jon eshte ne proces fshirje dhe per 14 dit ne nuk duhet te identifikohemi, dhe pas 14 ditesh llogaria jon fshihet perfundimisht...
Si te fshi "PERGJITHMON" nje add Facebook? Mf7J
por nese brenda ktyre 14 diteve nderrojm mendje e duam te anulloj kerkesen per fshirje, mjafton te identifikohemi dhe klikojm ANULLO KERKESEN PER FSHIRJE dhe fcb jon kthehet si me par....


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons