Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Folder Online prej Sun 15 Apr 2012, 20:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dropbox është një shërbim falas që ju lejon ti fusni të gjitha fotot tuaja, dokumentet dhe video fajllat. Kjo do të thotë se çdo fajll që ruani për të Dropbox automatikisht do të jete ne te gjitha DropBox ne te gjitha kompjuterat tuaj, telefonat dhe madje edhe në faqen e internetit Dropbox.
Dropbox gjithashtu e bën të super të lehtë për të ndarë me të tjerët, nëse ju jeni një student ose profesionist, prind apo gjysh. Edhe në qoftë se ju aksidentalisht humbisni një Ndonje Dokument në laptop nuk ka nevoje per frikë! Ju mund të pushojnë duke e ditur se Dropbox gjithmonë ju ka ruajtur fajllat tuaj, dhe asnjë nga gjesendet tuaja nuk do të humbas.
Juve ju duhen 40 sekonda per tu regjistruar dhe per ta aktivizuar kete sherbim i cili posedon 2GB hapesire falas per te krijuar nje Llogari ne DropBox klikoni ketu: https://www.dropbox.com


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons