Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Meti, konkurrenti i fundit që ka lënë shtëpinë e Big Brother, është shprehur se arsyeja se pse qëndronte i heshtur në shtëpi ishte “niveli i ulët i debateve”.“Niveli i debateve nuk më tërhiqte, prandaj nuk isha shumë aktiv”, theksoi Meti në emisionin ‘Fan Club’, në Top Channel.Më tej ai shtoi se nuk ka pasur asnjë strategji brenda shtëpisë: “Unë kur kam hyrë në Big Brother nuk kam pasur strategji dhe as nuk kam menduar për një të tillë. Tregova thjesht veten. Doja që ta shijoja eksperiencën për aq sa do të zgjaste. Kështu e mendoj këtë lojë unë, të shohësh gjërat si të vijnë.”Konkurrenti i eliminuar mbrëmjen e së shtunës deklaroi se qëllimi i tij ishte që nëpërmjet pjesëmarrjes në Big Brother të kishte më shumë mundësi në karrierën e tij si model.

Në lidhje me Laurën, Meti u shpreh: “Me Laurën nuk kam komunikuar që mbrëmë, kemi një vit që jemi ndarë dhe tashmë jemi shokë. Ashtu siç kam marrëdhënie shoqërore edhe me Anilën.”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons