Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Viagra, efekte pozitive edhe te zemra prej Sun 15 Apr 2012, 15:58

Vizitor

avatar
Vizitor
Viagra, medikamenti i njohur ndryshe si “ilaçi i dashurisë” mund të kurojë edhe zemrën.Efektet pozitive të Viagrës janë vënë re tek të sëmurët me zmadhim të zemrës nga kardiomiopatia.Gjithashtu, Viagra parandalon komplikacionet e zemrës, të cilat përbëjnë 80 për qind të vdekjeve te të sëmurët me diabet.Studimi që ka arritur në këtë përfundim është kryer nga një ekip mjekësh italianë të kryesuar nga Andrea Lenzi në universitetin “La Sapienza” të Romës. Studimi është publikuar në revistën “Circulation”./ G.N.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons