Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

'Giant' George, kështu quhet qeni më i madh në botë, që për veçantinë e tij ka fituar vëmendje të madhe, aq sa së fundi është publikuar edhe një libër që i dedikohet atij. I shkruar nga pronari i tij, Dave Nasser, libri “Giant George: Life with the world's Biggest Dog” (Jeta me qenin me te madh ne bote) tregon të gjitha tekat për ushqim dhe mirëmbajtje, që i duhen atij në mënyrë të përditshme.

I njohur në vitin 2010 edhe nga libri i rekordeve “Guinness” si miku i njeriut më voluminoz i planetit, George jeton në Tucson të Arizonas dhe është i lartë 1 metër e 20 cm, ndërsa ka një gjatësi prej 2 metrash e 19 cm. Gjithashtu, ky qen i tipit alan, peshon 104 kg, për të fjetur i duhet një dyshek njerëzish dhe i kushton të zotit rreth 220 euro vetëm ushqim.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons