Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një polic trafiku në Hanoi të Vietnamit është bërë i njohur në gjithë botën, pasi ka rrezikuar jetën e vet, vetëm për t’i vendosur një gjobë drejtuesit të një autobusi. Aq i devotshëm është treguar ky polic, sa ka rrezikuar edhe jetën e vet.

Punonjësi i policisë e kishte ndaluar autobusin dhe i kërkoi dokumentet shoferit. Por, ky i fundit nuk i është bindur, duke u larguar. Polici nuk është dorëzuar dhe është kapur pas fshirësve të autobusit. Kjo nuk e ka penguar shoferin që të largohet dhe madje ka ecur me një shpejtësi shumë të madhe, duke vënë në rrezik jetën e policit.

Gjithë skena është regjistruar njga një makinë tjetër. Pas disa kilometrave, polici heroic ka mundur të triumfojë, pasi shoferi ka ndaluar dhe tashmë pritet që të procedohet penalisht për mosbindje ndaj punonjësve të policisë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons