Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Rekord i rrallë: Qëndron i varur prej flokësh për 23 minuta..

Suthakaran Sivagnanathurai është personi i cili ka arritur të fitojë një rekord tepër të rrallë: Ai ka kaluar një kohë rekord duke qëndruar i varur nga flokët.

Sivagnanathurai, që jeton në Australi, por ka lindur në Sri Lanka, ka qëndruar i varur nga flokët e tij për plot 23 minuta pa ndërprerje.

Sivagnanathurai ka rrëfyer se flokët e tij janë shumë të fortë dhe kjo në sajë të gjenetikës dhe vajrave natyralë që ai i përdor gjithmonë për t'i larë, duke evituar shampo dhe solucione të tjera me lëndë kimike.

Sivagnanathurai ka pranuar gjithashtu se prova ishte shumë e dhimbshme, por shtoi gjithashtu se dhimbjen e ka kaluar në sajë të meditimeve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons