Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
E gjithë bota shikon pornografi, katër miliardë klikime në muaj..

Të dhënat e fundit të faqeve të uebit që matin trafikun dhe klikimet në internet, tregojnë se njerëzit në mbarë botën janë super të interesuar për pornografinë. Kërkuesit kanë zbuluar se 30 për qind e të gjithë trafikut të internetit në botë e zënë klikimet në adresat pornografike.

Vetëm njëra prej tyre, më e madhja në botë, “Xvideos”, merr 4.4 miliardë klikime në muaj, sipas një raporti të “ExtremeTech”. Të vetmet faqe që e kalojnë këtë klikim, janë ato si “Google” dhe “Facebook”. Në periudhat e klikimeve të shpeshta, “Xvideos” transmeton me shpejtësi 1.000 gigabajt për sekondë, që sipas raportit është një e pesëmbëdhjeta e sasisë totale të lidhjes mes Londrës dhe Nju Jorkut.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons