Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendjen e medieve për rrjedhojë edhe të njerëzve. Në një profil të shkruar në të përditshme britanike “The Guardian”, ajo cilësohet si Rihana e ardhshme.“Shumë njerëz punojnë shumë për tu bërë një popstar por për 21-vjeçaren kjo gjë ka ardhur në mënyrë natyrale”, shkruan Tim Jonze në profilin kushtuar shqiptares me origjinë nga Kosova. “Rita Ora një divë e ulur në divan, me gishta të lyer me ndriçues të zbukuruar me prerje 50 paundëshe”.Kënga e saj “Hot Right Now” realizuar në bashkëpunim me DJ Fresh’s ishte hiti numër një në Britani gjatë muaj shkurt. Tashmë ajo po punon për albumin e saj solo.“Nuk mendoj se do të ketë një Rihana tjetër”, thotë ajo. “Por mendoj se (Jay Z) padyshim më sheh si dikush që mund të bëhet e madhe sa Rihana. Ajo është tani një superstar por ne në fillim e njohëm atë si një vajzë të vogël ishullore, dhe ata po kërkojnë të ripërsërisin suksesin”, shprehet Rita Ora.

Ora shikon një ngjashmëri me Rihanën – të dyja vijnë nga vende të panjohura, Barbados dhe Kosova, edhe pse familja e shqiptares u transferua në Londër kur ajo ishte fëmijë.

Ajo së fundmi ka nxjerr një këngë në bashkëpunim me Drake (RIP). /F.S/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
lol ti mund tjesh e mir syno majen por kurr mos hip mbi te sepse nje dit do biesh)ka then dikur nje i menqur ndaj shijo famenn se sje aq bomb sa rihhanna


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons