Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 10 e 13]


1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

271 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 11 Sep 2012, 16:24

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:a ka per mu naj qik
Ka more,,vec trego cfare e do

Biondin..?
Zeshkane..?
Te gjate..?
Te shkurter..?
Te dobet..?
Te trashe..?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

272 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 11 Sep 2012, 19:30

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Une kam ngelur vetem ... [img]
[img]

te kam ty qe me heq merzine

273 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 13 Sep 2012, 10:24

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Une kam ngelur vetem ... [img]
[img]

te kam ty qe me heq merzine
Lum s'i une per ty


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

274 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 13 Sep 2012, 11:52

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Une kam ngelur vetem ... [img]
[img]

[img] [img] [img] te kam ty qe me heq merzine [img] [img] [img]
Lum s'i une per ty [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]

Lum si une qe te kam ty qe me heq merzine dhe me ngre ... ate...
moralin

275 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 13 Sep 2012, 16:17

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Une kam ngelur vetem ... [img]
[img]

[img] [img] [img] te kam ty qe me heq merzine [img] [img] [img]
Lum s'i une per ty [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]

Lum si une qe te kam ty qe me heq merzine dhe me ngre ... ate...
moralin
Une jam njeri qe beje vec mire...Ja ty ja kujt tjeter


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

276 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 13 Sep 2012, 17:42

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Une kam ngelur vetem ... [img]
[img]

[img] [img] [img] te kam ty qe me heq merzine [img] [img] [img]
Lum s'i une per ty [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]

Lum si une qe te kam ty qe me heq merzine dhe me ngre ... ate...
moralin [img] [img] [img]
Une jam njeri qe beje vec mire...Ja ty ja kujt tjeter [img] [img]

Po fol vetem per mua tani se mua me ke burrin e fundit.......

277 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 13 Sep 2012, 18:06

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Une kam ngelur vetem ... [img]
[img]

[img] [img] [img] te kam ty qe me heq merzine [img] [img] [img]
Lum s'i une per ty [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img]

Lum si une qe te kam ty qe me heq merzine dhe me ngre ... ate...
moralin [img] [img] [img]
Une jam njeri qe beje vec mire...Ja ty ja kujt tjeter [img] [img]

Po fol vetem per mua tani se mua me ke burrin e fundit.......
Sigurisht,,burri qe me ka fal mese shumti knaqesi


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

278 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 13 Sep 2012, 18:54

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro..

279 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 14 Sep 2012, 08:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro..
OOOOO ja ha trupin burrit


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

280 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 14 Sep 2012, 12:11

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje ....

281 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 14 Sep 2012, 15:38

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje ....
Ca eshte ai send,,s'i e ka emrin..?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

282 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 14 Sep 2012, 17:38

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... [img] [img] [img] po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje .... [img] [img] [img] [img]
Ca eshte ai send,,s'i e ka emrin..? [img] [img]

Nuk thuhet ketu ne publik.....se ka dhe minorene...ta them ne privat...

283 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 14 Sep 2012, 17:50

Komandant

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:a ka per mu naj qik
Ka more,,vec trego cfare e do

Biondin..?
Zeshkane..?
Te gjate..?
Te shkurter..?
Te dobet..?
Te trashe..?
[img] [img]

Veq le te jet me 2 kemb hahahaha bani edhe plak me viz haahaha

284 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 14 Sep 2012, 18:37

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... [img] [img] [img] po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje .... [img] [img] [img] [img]
Ca eshte ai send,,s'i e ka emrin..? [img] [img]

Nuk thuhet ketu ne publik.....se ka dhe minorene...ta them ne privat...
OK une pres pergjigjen tende


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

285 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 14 Sep 2012, 18:37

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:a ka per mu naj qik
Ka more,,vec trego cfare e do

Biondin..?
Zeshkane..?
Te gjate..?
Te shkurter..?
Te dobet..?
Te trashe..?
[img] [img]

Veq le te jet me 2 kemb hahahaha bani edhe plak me viz haahaha
Ok punen e kryme e ke zotri Komandant


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

286 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 15 Sep 2012, 13:36

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... [img] [img] [img] po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje .... [img] [img] [img] [img]
Ca eshte ai send,,s'i e ka emrin..? [img] [img]

Nuk thuhet ketu ne publik.....se ka dhe minorene...ta them ne privat... [img] [img] [img]
OK une pres pergjigjen tende [img] [img]
Jo jo nuk ta jap me se po ma hengre pastaj nuk jam me burre une , pa te skam me jete une

287 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 15 Sep 2012, 13:47

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... [img] [img] [img] po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje .... [img] [img] [img] [img]
Ca eshte ai send,,s'i e ka emrin..? [img] [img]

Nuk thuhet ketu ne publik.....se ka dhe minorene...ta them ne privat... [img] [img] [img]
OK une pres pergjigjen tende [img] [img]
Jo jo nuk ta jap me se po ma hengre pastaj nuk jam me burre une , pa te skam me jete une
Nuk harxhohet ai kurre,,vec nese e pren me thik


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

288 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 16 Sep 2012, 09:58

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... [img] [img] [img] po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje .... [img] [img] [img] [img]
Ca eshte ai send,,s'i e ka emrin..? [img] [img]

Nuk thuhet ketu ne publik.....se ka dhe minorene...ta them ne privat... [img] [img] [img]
OK une pres pergjigjen tende [img] [img]
Jo jo nuk ta jap me se po ma hengre pastaj nuk jam me burre une , pa te skam me jete une [img] [img]
Nuk harxhohet ai kurre,,vec nese e pren me thik [img] [img]


U na trembe moj , ce ke kete thike ti , nuk e pres une jo do mbaj aty ku eshte ,apo nuk e do aty ti....

289 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 16 Sep 2012, 11:20

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:
ALENA shkruajti:
il conte shkruajti:Te ka falur kenaqesi dhe te fal akoma......mos harro.. [img]
OOOOO ja ha trupin burrit [img]


Je bere mishengrenese e madhe ti.... [img] [img] [img] po trupin nuk ja ha dot ti burrit se ka ai cfare te te jape per te ngrene ... dhe te tepron madje .... [img] [img] [img] [img]
Ca eshte ai send,,s'i e ka emrin..? [img] [img]

Nuk thuhet ketu ne publik.....se ka dhe minorene...ta them ne privat... [img] [img] [img]
OK une pres pergjigjen tende [img] [img]
Jo jo nuk ta jap me se po ma hengre pastaj nuk jam me burre une , pa te skam me jete une [img] [img]
Nuk harxhohet ai kurre,,vec nese e pren me thik [img] [img]


U na trembe moj , ce ke kete thike ti , nuk e pres une jo do mbaj aty ku eshte ,apo nuk e do aty ti....
Sigurisht qe aty e dua,,sepse aty e ka vendin,,ZOTI ja ka caktuar


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

290 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 16 Sep 2012, 12:35

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po zoti e ka caktuar qe te shkoje edhe ne nje vend tjeter ,jo te rrije vetem ne vend .......

291 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 17 Sep 2012, 08:14

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
il conte shkruajti:Po zoti e ka caktuar qe te shkoje edhe ne nje vend tjeter ,jo te rrije vetem ne vend .......
Ajt se po shetit mjaft shume,,ne per vende te ndryshme


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

292 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 17 Sep 2012, 19:02

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po te ke ty eshte me me mire ......... o sa mire eshte te shetisesh tek ty...

293 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 18 Sep 2012, 10:59

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ohh s'a mire kur e ndjen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

294 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 18 Sep 2012, 12:12

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Paska plas dashuria mes ju te dyve.

295 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 18 Sep 2012, 12:19

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Paska plas dashuria mes ju te dyve.
Jo jo pa merak,,une te kam ty Alem


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

296 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 18 Sep 2012, 12:23

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ta shohim cfar do te thote ai tjetri kur ta lexoje.

297 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 18 Sep 2012, 13:17

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sigurisht nuk thot asgje,,thjesht behet xheloz


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

298 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 18 Sep 2012, 16:16

Komandant

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Ehhh Alena e une ku jam ne banken REZERVE:D

299 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 18 Sep 2012, 18:48

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ehhh Alena e une ku jam ne banken REZERVE:D
Sigurisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

300 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 21 Sep 2012, 12:18

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Dy dite mungova une ......dhe me paske zevendesuar ......

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 10 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons