Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 13]


1 "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

121 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 05 May 2012, 21:20

Vizitor

avatar
Vizitor
@SpOrTiStI shkruajti:Se di akoma sa kam hyr ne kte forum sdi ne jam cift per vete nje her Very Happy

122 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 09 May 2012, 10:00

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:Ak e Albana

123 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 27 Jun 2012, 20:42

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
A po ma tregoni listen e kandidateve ju lutem?

124 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 11 Jul 2012, 10:59

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:A po ma tregoni listen e kandidateve ju lutem?
Cilen e do t'i s'i cift..?
Alena
Enigmaike
Blerina
Alba


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

125 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 11 Jul 2012, 12:18

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
paj po them mo nuk po e di se mos baj naj gabim.

Po valla per nje nga Ks boll po me mbushet menja.

126 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 21 Jul 2012, 10:36

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ok ja pac hajrin,,,ta jap doren e saj qe nga tani


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

127 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 21 Jul 2012, 11:49

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Ty goja te lumte,hajrin ja pafsh.hahahaha

128 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 24 Jul 2012, 20:11

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
skemi cifte jane te gjithe tek

129 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 24 Jul 2012, 20:13

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
po kure do behen cift?

130 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 24 Jul 2012, 20:14

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po kure do behen cift?
kur te ciftohen...

131 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 24 Jul 2012, 21:03

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
po kur ciftohen?

132 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 25 Jul 2012, 07:31

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
e po kur i propozon dikush dikujt dhe del ne publik atehere merren vesh

133 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 27 Jul 2012, 16:32

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
e po kur i propozon dikush dikujt dhe del ne publik atehere merren vesh..........................................

Po kur do ndodh kjo pune?

134 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 27 Jul 2012, 17:04

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
se di

135 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 27 Jul 2012, 17:46

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
une mendoja se ti din cdo gje.hahahaha

136 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 07:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:une mendoja se ti din cdo gje.hahahaha
ne fakt sdi asgje

137 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 15:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ore po ca u be ktej? Na u ciftua njeri apo te gjith beqar akoma....


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

138 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 15:48

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Vec llafe kane keta Sebastjan,beqar vjet beqar sivjen,beqar sot e 300 vjet.

139 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 15:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahahah poajde i lidhim me te fort ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

140 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 16:05

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po ciftohuni ju njehere pastaj derdellisni

141 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 16:15

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po cfar te bej une i shkreti..... nuk me do kush mua.

142 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 16:21

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
beqare jemi ashtu do ngelemi ahahahahhaha

143 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 16:44

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Jo bre ti Ana nuk ngelesh beqare, vec me qene qorra djemt e qytetit tend.

144 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 28 Jul 2012, 16:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po ciftohuni ju njehere pastaj derdellisni
cift jam un shkel syrin


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

145 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 29 Jul 2012, 06:16

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Jo bre ti Ana nuk ngelesh beqare, vec me qene qorra djemt e qytetit tend.
qorra nuk jane por si dua une si i behet?

146 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 05 Aug 2012, 11:56

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
E po ta besoj Ana ty te ka bere Nena per export.hahahaha

147 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 05 Aug 2012, 13:50

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:E po ta besoj Ana ty te ka bere Nena per export.hahahaha
hahhahah

148 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 05 Aug 2012, 13:58

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
mos u qesh se une e di qe malli i mire shitet jashte se sjell deviza,monedh te huaj hahahahah,keshtu thone nga ne.

149 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 05 Aug 2012, 14:09

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

150 Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 05 Aug 2012, 14:16

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:


Ke menduar dicka te keqe apo jo? hahahaha

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons