Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ditet e mia pa ty... prej Fri 13 Apr 2012, 14:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Me jep nje frymarje ta kem timen e me energjin e saj te pertyp ditet e pritjes tende, me jep nje cast ku me zjarrin e nje puthje te grisur te arnojne dihatjet e shpirtit te etur per ty. Tani pritja ka nje emer , tani pritja ka nje cast ku ideja e kohes nuk egziston dhe ne ato caste vet zoti kerkon te rrembej silueten e imazhit tend si klithem e nje casti mistik.Vet pritja kerkon te burgos brengen e nje vuajtje me mashtrime duke fluturuar neper imagjinatat duke kafshuar puthje endrrash dhe perseri duke arnuar dihatje te klithjes se shpirtit.Boll... tashme asgje nuk eshte me e rendesishme se vibrimi i zerit tend ne labirintet e mendjes time, asgje seshte me e rendesishme se...hem me mire heshtje, kohes do ti tregojme se kurthet qe ajo mbart do ti japim nje kuptim ashtu si edhe pritjes ashtu si edhe ty. Cdo gje ka nje emer...askushin e njeh e panjohura , ajo qe nuk njoh eshte se cfar ka ne perandorin e zemres tende .

Kete teme po e hapi per te gjithe te dashuruarit qe ne momente te caktuara gjinden larg njeri tjetrit e ketu ne kete rubrik mund ti shprehin fjalet apo ndjenjat kur jane larg njeri tjetrit

2 Re: Ditet e mia pa ty... prej Fri 13 Apr 2012, 14:08

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Ditet e mia pa ty jan sikur ajer nuk marr
sikur jam ne varr
Si qielli me re
si toka pa dhe
Si njeri pa zemer
si shkrimtar pa poezi
si nje shpirt pa ndjesi
si nje aktor pa emer
Me mbyt malli kur ke ikur
shpresat e jates i ke fikur
Ne larg njeri-tjetrit qendrojme
e ne heshtje dashurojm
Pa ty s ka me jete
se ti je dashuria ime e vertet

3 Re: Ditet e mia pa ty... prej Sat 14 Apr 2012, 15:39

Vizitor

avatar
Vizitor
Ne larg njeri-tjetrit qendrojme
e ne heshtje dashurojm
Pa ty s ka me jete
se ti je dashuria ime e vertet..SE DI A DO ARRIJ TE TAKOJ NE KETE JETE

4 Re: Ditet e mia pa ty... prej Sat 14 Apr 2012, 18:22

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:Ditet e mia pa ty jan sikur ajer nuk marr
sikur jam ne varr
Si qielli me re
si toka pa dhe
Si njeri pa zemer
si shkrimtar pa poezi
si nje shpirt pa ndjesi
si nje aktor pa emer
Me mbyt malli kur ke ikur
shpresat e jates i ke fikur
Ne larg njeri-tjetrit qendrojme
e ne heshtje dashurojm
Pa ty s ka me jete
se ti je dashuria ime e vertet

5 Re: Ditet e mia pa ty... prej Sat 14 Apr 2012, 18:46

Nitta

avatar
Antar Special
Antar Special
Nuk ecc hiq

6 Re: Ditet e mia pa ty... prej Sat 14 Apr 2012, 18:49

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
jane monotone

7 Re: Ditet e mia pa ty... prej Sun 15 Apr 2012, 15:18

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Vec erresire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

8 Re: Ditet e mia pa ty... prej Sun 15 Apr 2012, 15:47

Vizitor

avatar
Vizitor
Sikur vjen fundi me shpejte keshtu.

9 Re: Ditet e mia pa ty... prej Sun 15 Apr 2012, 16:05

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Jane te kota


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

10 Re: Ditet e mia pa ty... prej Tue 17 Apr 2012, 20:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jan bardh e zi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 18 Apr 2012, 10:34

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Plot vuajtje dhe pikllim


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

12 Re: Ditet e mia pa ty... prej Mon 23 Apr 2012, 15:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jan bardh e zi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 09 May 2012, 10:13

Vizitor

avatar
Vizitor
S'kan asnje kuptim

14 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 09 May 2012, 11:00

Vizitor

avatar
Vizitor
MOs ardhshin kurr

15 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 09 May 2012, 14:32

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
shkojn shum ngadal

16 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 09 May 2012, 14:48

Vizitor

avatar
Vizitor
ska dit pa ty...

17 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 09 May 2012, 14:48

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
shkojn shum ngadal

18 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 09 May 2012, 15:46

Vizitor

avatar
Vizitor
MOs i perjetofsha asnjeher

19 Re: Ditet e mia pa ty... prej Thu 16 Aug 2012, 21:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jan cop cop nuk shtyhen fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

20 Re: Ditet e mia pa ty... prej Thu 16 Aug 2012, 21:49

anabela

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Jan si erresira

21 Re: Ditet e mia pa ty... prej Thu 16 Aug 2012, 21:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jan bardh e zi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

22 Re: Ditet e mia pa ty... prej Fri 17 Aug 2012, 13:37

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
sknae jete

23 Re: Ditet e mia pa ty... prej Fri 17 Aug 2012, 15:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
cop cop nuk shtyhen fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

24 Re: Ditet e mia pa ty... prej Wed 22 Aug 2012, 16:10

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Jne te zymta


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

25 Re: Ditet e mia pa ty... prej Thu 17 Jan 2013, 17:25

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
te rri pa ty qenka trishtim
mallku ajo qe tlargoi nga un o shpirti im
ehhh vall un spo e kuptoj
si rri pa ty kur aq shum tdashuroj?
ditet e mia pa ty nuk jan njesoj
mfal nese emrin tat mbaj ngoj
por se duroj ket monotoni
e fajin se zemra te urren shpirti fajin e ke ti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons