Forumi Kuq E Zi
Ti Je ... !!! - Faqe 3 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ti Je ... !!! - Faqe 3 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 5]


1Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Ti Je ... !!! prej Fri 13 Apr 2012, 14:06

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Më tha:
Kush jamë unë?
Thashë:
Ti je lumturia
Qëllimi im dhe magjia...
Ti je plagë që më dhëmb
Po unë vallë
kush mund të jemë?
Tha:
Ti je strehimi im
Shpresa ime
Ti je i pari
Ti je i fundit
Në jetën time…
Ti je origjina
E lotëve të mi
Ti je lidhja
Midis trupit
Dhe shpirtit Tim
Ti je i çmendur Pas meje
je shtërngatë e fortë rrufeje
Ti je brengë përqafim.
Ti je puthje Përgjërim.
Ti je Fruti i pemës
Ti je dhe Hadjuti i zemrës
Ti je i vetmi Në jetë që kam
Po unë, vallë
cila jam?
Tashe:
Ti je substanca
E jetës sime
Ti je dashuria ime
Ti je fillimi i fjalës
Je pulsi i zemrës sime.
Ti je gazë
Por je dhe dhimbje.
Ti je vjeshta
je pranvera
ti je gjumi
ti je dhe ënderra
ti je vendi
ti je koha
ti je shiu
ti je bora.
Ti je lule
Trëndelinë
ti je gonxhe
jasëminë
ti je strofë
në poezinë time
i dashur je vetë
Zemra Ime

61Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Thu 27 Sep 2012, 17:51

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Ajo per te cilen une mendoj dite e nate...

62Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Thu 27 Sep 2012, 19:29

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
ajo qe qane per mue

63Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Fri 28 Sep 2012, 09:57

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
T'i je gjaku i zemres sime


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

64Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 16 Jan 2013, 13:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
antarja me aktive ne forum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

65Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 20 Feb 2013, 22:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjithcka per mua A******a


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

66Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Wed 20 Feb 2013, 23:35

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mik i rrespektuar

67Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Thu 21 Feb 2013, 12:09

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
armiku im e syt sdu me ti pa trapppp njonit se kom me ty nalt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

68Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Thu 21 Feb 2013, 19:25

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ajo qe je,smund te ndryshoj

69Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Fri 22 Feb 2013, 12:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ti Je ... !!! - Faqe 3 1081-5kinggggg aktori im i preferuuuuuuuu Wentworth Miller


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

70Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Fri 22 Feb 2013, 17:44

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ti je per veten tende

71Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sat 23 Feb 2013, 07:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ti jeeeeeeee super moderat e je aktivvvvv apo je edhe i dashurumm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

72Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sat 23 Feb 2013, 23:54

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
antare forumi

73Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Sun 24 Feb 2013, 10:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
iantar forumi i respektuar e tgjithve ju pelqennn shoqria jote iiiii fola shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

74Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 25 Feb 2013, 08:15

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
SIMPATIKE

75Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 25 Feb 2013, 08:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
antar shum aktiv Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

76Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 25 Feb 2013, 08:17

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
bosi i forumit

77Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 25 Feb 2013, 08:18

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
poeti i forumit Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

78Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 25 Feb 2013, 08:20

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
i pa arrire

79Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Mon 25 Feb 2013, 19:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aktiv humorist je perfekt po te ishe pak me i vogel nmosh ta kisha ndreq qejfin po cme bo se je me i madh iiiiiiiiiiiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

80Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 01:47

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
Ti Je ... !!! - Faqe 3 996501562

81Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 17:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ti Je ... !!! - Faqe 3 1416650876humorist i papare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

82Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 17:57

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
yll

83Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 17:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
qiellll


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

84Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 17:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
Ti Je ... !!! - Faqe 3 2984784551

85Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:00

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
qefli ne Ti Je ... !!! - Faqe 3 171143832


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

86Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:01

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
haha
ti je problematike

87Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aaahahha ti je ai qe i zgjidh gjerat qet e qet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

88Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:05

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ti je loqkamane,krejt

89Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:09

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
je romantikkkk


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

90Ti Je ... !!! - Faqe 3 Empty Re: Ti Je ... !!! prej Tue 26 Feb 2013, 18:10

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
je komshikja

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons